Sokak Köpeklerine Mama

Sokakta köpek bakma ihtimalim yok . Ailemde izin vermiyor migrosta pedigree var tek.Birde dostluk maması.internetten alma olanığım yok.pegigree alsam olur mu.gizlive doyuracağım evden uzak blgelerde.bird bugün dostluk mamaıs alıp verdima ama...

34 CEVAP

ailem mama almama izin verdi sıra fiyatta.reflrx ten sonrane önerirsiniz trendline nasıldır.bizim çevredeki köpüşler cılızlar maalesef

Gamzessven

Alabilirsen golosi al. 20 kg 300 tl. Ucuz alacaksan reflexten vazgeçme bence en iyisi o. Belki enjoya bakabilirsin bir de.

Gamzessven

Trendline ile proline ı boşver

minnoskoss_123

Trendline’ı hiç duymadım. Proline’ın yaş mamasını sokaktakilere veriyorum birtek. Enjoy ve Reflex’ten vazgeçme;)