Sokak Köpeklerine Mama

Sokakta köpek bakma ihtimalim yok . Ailemde izin vermiyor migrosta pedigree var tek.Birde dostluk maması.internetten alma olanığım yok.pegigree alsam olur mu.gizlive doyuracağım evden uzak blgelerde.bird bugün dostluk mamaıs alıp verdima ama...

34 CEVAP

Gamzessven

Seni de tebrik ediyorum her şeye rağmen hayvanları sevip koruduğun için. Harikasın

Arthur4

Bu anne babalar da her şeye karisiyo heeeeee

Ayse_naz_G

sakın o dostluk mamasından alma kendi gözümle gördüm açlıktan ölmek üzere,kemikleri gözüken kedi bile yemedi artık siz düşünün.pedigree mamada iyi değil yakınlarda pet shop varsa enjoy alın ama açlıktan ölseler bile vermeyin ondan.

Gamzessven

Gerçekten ailem kızıyor ne ya. Özendireceklerine engel oluyorlar bir de anlam veremiyorum. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ailene anlatmalısın artık ne zaman bilinçlenecek bu ülkemin insanları

maalesef aileler hayvanları bulaşıco virüs sanıyor ve diğer insanları düşüncelerine kesinlikle daha fazla önem vereiyorlar.

Ayse_naz_G

ayrıca yavru köpeklerin alması gereken vitamin ve mineral yavru köpek mamasında bulunuyor aynı şekilde yetişkin köpeklerdede.Ailenize söyleyin durumu gizli saklı iş yapmaya çalışırken olan hayvanlara olur.

Arthur4

Uzak mı petshop biliyo musun nerde olduğunu

pet shop fazla uzak değil o konuda şanslıyım

Ayse_naz_G

Bende 13 yaşındayım onlarda karşıydı 2 sene önceye kadar sonra durumu söyledim (abim le alıyorduk mamaları) ve anlayışla karşıladılar,deneyin olmazsa yine gizli gizli djhdhx

Arthur4

Tamam bak ne yap biliyo musub okul çıkışı git bence cantana atarsın aldığın mamayi sabah giderken de veirsin köpeklere veya aldığın gibi eve gitmeden verirsin

Arthur4

Burdaki çocuklar süper valla helal olsun :Dyeni nesil bi acayip gerçekten konuşmalarına bak ben 13 yaşındayken annem yemek yediriyodu

minnoskoss_123

Reflex alabilirsin. Petshoplarda açık mamada satıyorlar ama hiç güvenemiyorum ben. Belki de ailene sokak hayvanların yaşam mücadelesini etkileyici bir şekilde anlatabilirsin. Bana da kızıyorlardı ama anlamaya başladılar. Bu aralar çok sıkıştırıyorlar lise sınavı için:( Okulda sunum felan yaptık kürk giyme ve satın alma sahiplen diye. Site de açtık. Dernek bile kurduk. Dernek Başkanı seçildim:D Yani hayvanlara yönelik güçlü ve başarılı çalışmalar yaparsan en sonunda kabulleniyorlar. Bu arada lütfen sitemizi ziyaret edin:) patilidostlardernegi.tr.gg

WOW 13 YAŞINDA LİSE SINAVI (İYİYMİŞ YAA :SİENİZİ ZİYARET ETTİM HARİKA)

:))))))))))

trendline vs enjoy vs proline dedi bir arkadaş ama bence reflez peki sizce üçünden arkadaşımın sorusu