Köpeğe Araba Çarptı Ne Yapmalıyım

sydaglsen

Sakaryada yaşıyorum Sabahtan beri dayım köpeğini arıyordu az önce buldular araba çarpmış biri yaşadığını görünce petrol ofisine bırakmış hayvanın arka ayakları kötü durumda bu saatte veteriner bulamıyoruz ama dayım tedavi masrafları yüzünden de ne yapacağını bilmiyor doğrusu masraflarını Kaldırabilecek durumda değil farkındayım çok üzgünüm öyle melül melül bakıyor ne yapabilirim onun için yardımcı olur musunuz derneklerden yardım istemek istiyorum ama sahipli diye bakmazlar mi arkadaşlar

43 CEVAP

Arthur4

Yardımcı olurlar kesinlikle o kadar da değildir araba çarpmış köpeği ölüme terkedecek tedavi etmeyecek kadar şerefsiz veteriner yoktur hayvan sevmeseler bu işi yapmazlardı en kötüsü bile yardım eder

Arthur4

Yarın siz arayın tüm veterinerleri durumu anlatın dayiniza söylersiniz hangisi kabul ediyorsa tedaviyi direkt goturursunuz

sydaglsen

Insallah kabul ederler tek temennim

srplzngl

Sakaryanın neresinde yaşıyorsunuz?
Serdivan veteriner kliniği 7/24 yazıyor internette.

srplzngl

Arayın klinikleri. Açık bulursunuz illa ki

Gamzessven

Gerçekten hayvan öldüğünde çok pişman olacakkk. Götürün hayvanı yardımcı olurlar lütfen.

sydaglsen

Üstte dediğim gibi o zaman açık yazan yazmayan her yeri aramıştım ya kapanmak üzereyiz yada yarın getirin cevabını almıştım açılmayanlar da ayrı tabi
yarın sabahı beklemek durumundayım veterinerleri ve bulduğum derneği arayacağım ne desem boş gercekten dayımı vicdansız gibi göstermek istemiyorum öyle biri değil ama götürmez gibi duruyor ben çare bulana kadar

sydaglsen

Kendi ümidi kesmiş zaten panik atağı var her şeyi olduğundan hep daha kötü anlatır bilmiyorum nasıl teşhis koydu ciğerleri şişmiş yaşamaz diyormuş çok üzgünüm ya

sydaglsen

Yarın yine ikna etmeye ve yardım bulmaya çalışıcam umarım. Parasıni seven biri olarak değil aslında olsa verirdi emin olun maalesef başına gelen ilk kötü şey değil köpeğin sadece bu kadar ağırı başına gelmemişti şu an maddi olarak geçekten kötü durumda olduğunu bilmesem çok şey söylemek istiyorum ama çare arıyorum sadece

Gamzessven

Twitterdan @Burchinella1 ya yazın çokça köpeği var belki yol gösterir. Belediyenin hastanesine de araba çarpmış bulduk derseniz ücretsiz bakar. Yine söylüyorum önce tedaviye başlayın sonra yardım arayın. Siz yardım bulana kadar o hayvan ölür boşuna uğraşırsınız.

Gozdetemizel

Ve arkadaslarin dedigi gibi serdivan vet klinigi acik,hekim cep tellerini yazmis bikac tane.yazdigina gore telefonuda acar

Cansumuezza

yarınımı var belki iç kanama geçiriyor ,yüksek ihtimallede canı çok yanıyor ölmeyeceksede beklemekle öldürüyorsunuz

sydaglsen

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum anlıyorum tepkinizi bende üzgünüm sinirliyim ama olmuyor. Şu an farklı ilçelerdeyiz zaten elim kolum bağlı arkadaşlar

Gamzessven

Yarın erkenden uyanıp dayınız ne derse desin o hayvanı bulabilirseniz belediyenin veterinere bulamazsanız özel veterinere götürün böyle olmaz

guineapigela

Derneklerden yardim istemekten sakinmayin, yada veterinerlerin bazilari takstit taksit odeme yapabiliyor ama nadir...