Çok Acil Lütfen:(

13 CEVAP

Yağğğğ.Nasıl ya.Hayır o ölemez.Bu olamaz.:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Onu gerçekten kimse istemedi mi.Felç olabilir ama bu onun eksiği değil onun tatlılığı.Öyle bir minnoş kedi ölemez.Gerçekten ben bakmak isterdim amasokakta 11 evde 2 kedi vsvsv.Hayvan var.En azından PORTAKAL ımın yanına gitti.CENNETE:(

Sadece 1 kişi mi.Maalesef geç kalmışız ama olsun ya gerçekten bu tarz olay ve üzüntülerden çok hasta olup yataklara düştüm.Allah kimseyi ölğmle imtihan etmesin.O minikte artık orada mutlu yaşar ama değil mi.

İnş.ona yuva bulunur.

minnoskoss_123

Sizden bir ricam daha var. Kalpsiz insanlar tarafından ormana atılmış köpekleri besleyen Orman Meleği’ni YouTube üzerinden takip eder misiniz? Kazanılan para sokak hayvanlarına gidiyor.

minnoskoss_123

Güncel

minnoskoss_123

Güncel

minnoskoss_123

Miniğimiz hayatını kaybetti maalesef:( Çok, çok üzgünüm....

Cansumuezza

alerji yapıyor diye bişey yok tavuk hassasiyeti varsa sorun yaşarsınız sadece.

minnoskoss_123

Anlamadım???

minnoskoss_123

Bir kişi daha bugün yazdı ama:(

minnoskoss_123

Şuan tek kulağı olmayan bir bebeğe yuva arıyoruz.

minnoskoss_123

Umarım...