Bizim Adımıza Açılan Fake Hesaplar

minnoskoss_123

Arkadaşlar bir kişi bu sitedeki aktif kullanıcıların adına fake hesaplar açmaktadır. Hem de izinsiz. Soru-Cevap’ta bizi kötü duruma düşürmek için yalan yanlış bilgiler vermektedir. Lütfen onlara kanmayın, şikayet edin. Bu yasal birşey. Fake Hesaplar: https://sosyal.petlebi.com/u/HuriyeAysuu - https://sosyal.petlebi.com/u/CansuMuezzaa

33 CEVAP

Arthur4

Cansumuezza bonacibo nasıl önerdi diye kfayi yedik

Cansumuezza

huriye çok meşhuruz galiba sjhhd

Cansumuezza

gerizekalı ya gece gece beni çıldırttılar

HuriyeAysu

güncel kalsın sürekli :)

Katılıyorum

HuriyeAysu

oha

HuriyeAysu

linke tıklanmıyor

Luckysmom

Oha gerçekten açmışlar

Bende neden whiskas önermişler diyorum demek ki onlar değillermis

Gamzedonmez

Whiskası görünce ben de çok şaşırmıştım inanmıyorum ya

HuriyeAysu

işsizlikten ziyade yapmış olduğu şey suç arkadaş bilmiyor heralde yazık CEHALETİNE veriyorum ama bilgisi olan insanlar çıkabiliyor işte şansına küssün bazı insanlar kendilerini çok zeki zannediyor :)

HuriyeAysu

seviyemiz yerlerde ya ne hallere düştük

Ayse_naz_G

Bu gerçekten yasal bir iş değil polise verin bu bir BİLİŞİM SUÇUDUR bende diyorum cansu nasıl bonacibo öneriyor delircem ya

Ayse_naz_G

Allah bilir daha kaç tane daha var bunlardan inşallah benim yoktur dfhfggf

HuriyeAysu

sanada yapmışlar ayşa