Kedim Sarılık Oldu Ne Yapmalıyım?

TheSirius

Arkadaşlar merhabalar.Bugün yüzüm 1 ay öncesi kadar umutsuz ve asık değil çok şükür.1 ay önce kedim bir sarılık geçirdi.Ve o gün dünyam başıma yıkıldı çünkü internette hep ölen kedileri görüyordum ve çok fazla iyileşme vakasına denk gelmemiştim.Aslında 3-5 tane konuya denk gelmiştim ve 1-2 tanesinin kedisij

2 CEVAP

TheSirius

Arkadaşlar yanlışlıkla iki konu açmışım asıl konu linki burada

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/28473-kedim-sarilik-oldu-ne-yapmaliyim
tıklayın

Dumanji

Merhaba benim kedimde ciddi sarılığı var nasıl iyileşti kediniz. Benim kızım da 2 haftadır 3 öğün serum alıyor ve saatte 1 de ağıza enjekte yoluyla mama veriyorum çok şu içiyor yerinden kalkmadan saatlerce yatıyor sürekli boş bakıyor. Siz nasıl bir tedavi uyguladınız