Polisled Köpeğimi Aldılar Yardım Edin

mavissofia

Herkese merhaba!!! 1 haftaya yakın bi süre içinde kapımı polis ve yanında da barıktan gelen görevliler vardı iğne ve demir tasma ile gelmişlerdi ve bana cinsini sor sordular ve bende pitbull ile boxer kırması dedim Bunun için de zaten barınaktaki veterinerdeki Veteriner Hekim bana doğru dedi yani annesi Pitbull babası boxer olduğu için doğru dedi ve İşte bunun için onu almamız gerekiyor dedi Ben de yani bir zorunluluk mu dedim O da evet dedi yani almak zorundalar mış bir de biz ona kimlik çıkartma mış tık işte şeydi kimliğini sordular yok dedik bunun için aldılar Bir de 5199 kanuna göre Aslında almaları yasak diye Araştırdık fakat maalesef böyle kötü bir durum oldu ben de yani Ne yapacağım bilmiyorum Bunun için sizinle paylaşmak istedim Umarım yardım edersiniz arkadaşlar Çünkü yani köpeğimi Bana söylediklerine göre bir daha geri alamayacağımı söylediler ve biz de zaten şimdi yeni köpek sahiplenmeyi düşünüyoruz onun için böyle oldu yani

5 CEVAP

ecehs

yeni köpek mi sahipleniceksin yapma be bu kadar gaddar olamazsın o yavrunun sıcacık evden buz gibi mermerlere gittiğini unutuyorsun psikolojisi ne haldedir kim bilir nasıl korkuyordur bir şekilde al o yavruyu yazık

Cansumuezza

gidin bir çaresini bulun alın köpeğinizi barınakta işi yok onun sahibi var.birisi şikayet etmiş sizi kim hangi sebeple etti acaba?

Cansumuezza

ay onu yeni görüyorum ne yeni köpeği ya köpeğniz barınağa gitmiş barınağa fakındamısınız neresi orası

Kedicihanim

Bizim de yan tarafımızda pitbull besleniyor bazen serbestçe dolaşıyor. Goldenım ve kedilerim için endişeleniyorum hatta kızıyorum neden serbest diye. Çünkü saldırma huyu var. Saldırıp kedilerime ve köpeğime zarar verebilir. Eğer sizin de köpeğinizin saldırma huyu varsa şikayet edilmiş olabilirsiniz. Avukat arkadaşlar daha iyi bilir bu şekilde köpek alınır mı? Geçen gün haczedilen yavru köpeği duymuştuk yani öyle alınamaz filan değil baya alınıyorlar işte.

Kedicihanim

Köpek kimliksiz ve pitbull cinsi bence alınması imkansız değil. Şikayet edilmiş olabilirsiniz saldırma huyu var mıydı?