Köpeğim Şikayet Edilmiş

ktycnpkcn

Merhabalar herkese. Bugün apartmanda köpeğimin şikayet edildiğini duydum 1.5 yaşında golden köpeğim var. Şikayet de şu. Apartmandan dışarı çıkarken köpek apartmana tüy döküyormuş, teravihe giderken üstümüz tüyleniyor gibi şeyler söylenmiş. Bu durum başıma fazla bela açar mı ? Köpeğim çok sakin sessiz hiç havlamaz kimseye karışmayan bir köpektir. Aşı karnesi falan her şey vardır

9 CEVAP

Cansumuezza

teravihe giderken üzerlerine tüy bulaşmaz,bulaşırsada bişey olmaz.kendi nefret dolu kalplerini temizlesinler bi sonra teravihe giderler. hiçbirşey yapamazlar bu bir sebep değil sma ben olsam ayrı olarak şikayet edeni bulur pişman ederdim oda sizin tercihiniz :))

Cansumuezza

kimseye zarar vermeyen havlamayan bile köpeğime ve bana kendi evimde rahat vermeyecekler teravihe giderken üzerlerine tüy bulaşıyor gibi saçma sapan bir sebepten beni polise şikayet edecekler bende kapılarını çalıp merhaba üstünüze tüy bulaşıyormuş hemen evladımı barınağa veriyorum mu diyeceğim böylemi yapıcı olunuyor acaba? böyle insanlara alttan aldıkça azıyorlar tecrübe ile sabittir.

sand_cat

7- Sürekli beni belediyeye/ zabıtaya şikayet ediyorlar. Ses, gürültü ve koku olmamasına rağmen. Görevliler bu konularda ne yapabilir?
Kabahatler Kanunu’na göre gürültü sebebiyle hakkınızda şikayette bulunabilirler. Yaptırımı ise para cezasıdır. Ancak hiçbir sebep olmaksızın sürekli şikayet ediliyorsanız, yine kişilerin huzur ve sükununu bozma suçu kapsamında şikayetçi olabilirsiniz.

Şuşuonlayn iş başında!!

al buda linkii :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

https://www.suzionline.com/hav-hukuk-miyav/evde-kedi-kopek-beslemek-yasal-haklarimiz/

Cansumuezza bi tarafı yaparken bi tarafı yıkmak bu olsa gerek. Nasıl pişman ederdiniz sorması ayıptır?

Ayse_naz_G

birşey olacağını sanmıyorum

ktycnpkcn

teşekkür ederim herkese içimi rahatlattınız

Gamzessven

Alttan aldıkça azıyorlar kısmına çok katılıyorum. Kendilerini haklı sanıyorlar orta yol bulmaya çalışırken. Zaten az buçuk insan olsalar bunun için şikayetçi olmazlardı

Gamzessven

Asla taviz vermeyin köpeğinizden. Kendi çocuklarından usludur sizin köpeğiniz. Siz de çocuklarını şikayet edin o zaman çok ses yapıyorlar okuldan gelirken falan diye. O kadar saçma bi sebep ki size sundukları şey

minnoskoss_123

Hiç kimse hiç birşey yapamaz.