Fotoğraf Yarışması

Kedicihanim

  1. Hafta için kedimin fotoğrafını koydum ve son güne kadar en çok patiyi benim fotoğrafım almıştı. Şuanki yarışma yeni başlamış ve yine 21. Haftayı temsil ediyor, sistem nasıl işliyor ? İptal mi oldu yani? İptal olduysa niye iptal oldu şimdi?

9 CEVAP

Hidatot

Geçen haftaki 20.hafta olabilir mi? 19.hafta şampiyonu da geç güncellenmişti. Yarına kadar belli olabilir belki. Hayırlı olsun.

ballokumu

Neden fotoğraf bu kadar önemli?

Kedicihanim

Çok garip köpek fotoğrafında da, kedi fotoğrafında da en çok patilenen değil başka fotoğraflar 1. Olmuş.

Kedicihanim

Neye göre bu sıralama acaba ya ? Köpek fotosunda 2 foto vardı yarışan başka bir foto 1. Olmuş. Kedi fotosunda da benimle başka foto yarışıyordu yine alakasız bi foto 1. Olmuş.

Kedicihanim

Ben bütün fotoğrafları beğenmiştim benle yarışanı da hiç beğeni almayanı da sorun değil hepsi güzel hayvanlar ama yarışma şartlarına göre en çok patilenen yazıyordu. Sağlık olsun

Betull_

Eğer fake hesap açıp beğeni oluyorsa sistem onları düşüyor

Anonymus552223

O bi kere bende de oldu. Minik kopek koymustum son gune kadar birinciydi, son gun bi daha once hic gormedigim siralamaya girmeyen kopek fotosu birinci oldu.

Kedicihanim

Hesabın fake olduğu nasıl anlaşılıyor peki

Hidatot

Mülayim çok tatlı çok hoş gerçekten ama diğerleri de öyle gibi sanki :) benim hatırladığım kadarıyla öbür kuzu da önlerdeydi kasmayın kendinizi bu kadar, o kadar önemli değil ki tescillenmesi ^^ Mesela bizim çikin Kuzu'muz benim dünyalar güzelim .