Veterinerim Pet Clinic İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Mahallesi Şikayet

Arkadaşlar hem evimde hem dışarıda bir sürü kediye bakıyorum. Veterinerim pet clinic tesadüfen yürürken gördüm. Kliniğe 30 metre mesafede bir depo var orada iki güzelim kediyi havasız pis çok kötü bir yerde yıllardır tuttuklarını öğrendim bizzat gidip klinik sahiplerine sordum. Bakıyoruz deyip terslediler. Allah rızası için evi yakın olan varsa o canları o iğrenç yerden kurtaralım hesap soralım. Dağ gibi kolilerin içinde çaresiz duruyorlar gücüm yetmedi kurtaramadım. Lütfen yardım edin

5 CEVAP

GULLUKAVAK

Olamaz ya şikayet edelim diyecem belediye alıp barınağa götürecek allahım bu insanlara ne oluyor lütfen sahiplenicem diyerek alın yazık sokakta bile daha iyi olur baksanıza cama yapışmış resmen

Gamzessven

Yuh bu nasıl bir şey kanım dondu ne yapıyor bu insanlar ya

limis

O ne biçim veteriner ya. Sokak kedileri miymis acaba sahiplenmek istiyorum falan dediniz mi

limis

Burda bu veterinere giden varsa kendine yeni vet baksın. Hayvansever falan degil bunlar

Sahiplenmek istiyorum dedim ama bizim kedimiz diyorlar. O depoda bırakın kediyi kapalı ürünler bile duramaz. Bunlar nasıl veteriner hekim inanamıyorum. Canlarınızı bu zalimlere emanet etmeyin.