Arkadaşlar Bu Ne???

Ayse_naz_G

Bir adam bana bunu gönderdi ve şu yazıyor;
Hello, I am Adams Patrick, i will like to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner.please email me on [email protected] for more details.

7 CEVAP

UgurUnsal

bu mesajdan banada gelmiş.

Gamzessven

Bu ifşalandı zaten herkese aynı şeyi gönderiyor

Ayse_naz_G

Peki amacı ne?

limis

Ülkeye yatırım ypmak istediğini guvenilir bi partner aradığını falan yaziyor. Burayi yabanci birinin bulma ihtimali var mi ya :D
Mesaj kutunuzu mesajlara kapatin derim ben

Ayse_naz_G

Ya ama başkalarına da yazıyorum ben ona napıcaz??

nidaxu

burası değil mesela bana da normal mailden buna benzer bi mail gelmişti. babasının parasını çekmek istiyodu falan fazla üstünde durmamıştım. bunlar da yeni türedi.

Ayse_naz_G

Dolandırıcı bence.