Balkonumuzdaki Yavru Güvercinlerden Birisi Ölmüş :(

SenanurKsl

Arkadaşlar balkonumuzdaki saksıya güvercin iki yumurta bırakmıştı kuluçkaya yattı o dönemde kuş yemi su falan bırakıyordum sonra çıktı yavrular yumurtadan yine bi kaç kere mama verdim şimdi bi gittim baktım yavrunun birinin kafası kopmuş vaziyette kanlar var şok oldum çok üzüldüm anneleri başlarında normalde ama bizi görünce gidiyodu ne yaptı nasıl oldu anlamadım acaba yeme gelen gğvercinler mi yaptı diye düşünmeden edemiyorum çok üzüldüm sonuçta annesi emzirmiyo sütle beslemiyo yediği yemlerden veriyo diye biliyorum acaba içeri mi alsam diğer yavruyu zaten 5. Kat demirde saksı korkuyorum dülücek diyede sizce alamılı mıyım yoksa annesinden ayırmak hata mı olur :(

18 CEVAP

SenanurKsl

Annesi normalde başındaydı gelmemiş hala umarım gelir gelmezse eğer balkonda mama yapıp vericem artık

SenanurKsl

Ne yedirmem gerektiği konusunda bilginiz varsa da çok memnun olurum

SenanurKsl

Maalesef diğer yavru da melek oldu.