Kuştan Anlayanlar Acil Yardım

limis

Evin önünde soluk gri bi kuş bulduk. Öylece duruyordu. Yavru karga olduğunu düşündük. Uçmuyor cok yavaş sendeleyerek yürüyor. Su koyduk içmedi. Kediler parçalamasın diye eve aldık da evde de iki kedi var balkonda duruyo su an neyi olabilir fikri olan var mı?

5 CEVAP

bayfelix

karga bu bagası ve yuz hattından belli hayvanı sıcak tutun karnı şişse karnına zeytin yagı surmeyi deneyin suyuna ala biliyorsan kus vitamınleri var 5tl felan onu damlat damlatınca iciyorlar birde ekmek ıslasan onuda yerken su igtiyacını giderecegini dusunuyorum

limis

Ekmek islatip vermeyi denedik yemedi. Gagasını açıp zorlamam mi lazım? Bi yerinde bi yarası var gibi de durmuyor ama kesinlikle kalkıp yürümüyor. Uçmayı da bilmiyo sanırım daha.

tugbaliee

bu gece uçan grimsi bi kuş var sadece gece gözleri görüyo onada çok benziyo :/

limis

Öldü arkadaşlar :(

Çok üzüldüm.Geçmiş olsun sanada;(