Tavşan Sürekli Yatıyor

Selmairem

Dışarıya çıkarıyorum bahçede bir iki tur atıp eve giriyor kafesine koyunca direk şu içiyor biraz yemeğini yiyip sürekli yatıyor. Yatarken seviyorum timini bile bozmuyor hiç umursamıyor bi tahlil ediverin

19 CEVAP

Eğer kjafesi her zaman açıksa ve evin içinde istediği gibi geziyorsa bu çok iyi :)

Anonymus552223

Sizi de kafese kapatalim bakalim istahiniz kalcak mi? Bir hastaligi da olabilir fotodan nasil teshis koycaz. Gecen de mantari bmvar diyen de sis miydiniz

Anonymus552223

Mantari var diyen siz miydiniz olacakti.

Selmairem

Yaw bi yazıyı yazan kişinin ismini düzgün okuyunca gelin laf yetiştirin akşam alıyorum kafese sabahları bahcede dışarısı hirsiz, kedi, köpek var ne olacağı belli olmaz!.. O mantarlı tavşanın sahibi değilim!!

Selmairem

Hayvan dışardan kendi gelip giriyor kafesine bilmiyonuz yazmayın bari

Evinizin camına sinekik tel falan taktırın.Hayvan evin içinde istediği gibi gen.Kafesinde ağzı sürekli açık olsun.

Anonymus552223

Tamam sizsiniz demedim sordum, halsizligi keyifsizligi hastaliktan olabilir belki fotodan anlasilmaz ki

Evinizin camına sinekik tel falan taktırın.Hayvan evin içinde istediği gibi gezsin.Kafesinde ağzı sürekli açık olsun.İstediğinde girip çıkar.

Selmairem

Evet ev öyle. Biraz önce yine dışarı çıkardım yere yaylaniyor yatıyor acaba akşam üstü olduğu için midir nedir : )

Selmairem

Akşam aktif olması lazım ama bizimkinde tam tersi

:)))))))))))))))))))))))))))))

Ayse_naz_G

bir hastalığı olabilir,veterinere gidin sonuçta buradan teşhis koyamayız.

Selmairem

Geyet sağlıklı ölü gibi yatmıyor çok şükür tembellikten yanına gidince yatıyor. Sedece düşüncelerinizi merak ettim bide kaç aylık onu bilen anlayan var mı anlayamıyorum ben ama tahminen 1 aylık falan. Birde ne tür oyuncakları sever daha önce tavşanlarıma oyuncak almadım kendim birşeyler yapmaya çalıştım tünel falan bahçeye... Top koysam minnak oynar mı acaba

Selmairem

Bugün çözdüm bahçeye çıkardım hopladı zıpladı yanına gidip sevdim sevdiği yemekleri verdim yayıldı yattı çok şükür sorunu yok diye düşünüyorum sanırım canı sıkılıyor tontonumun : ))