Yeter Artık

Arkadaşlar.Geçen @Arthur4 soru açmış Kpop ular diye.L0tfen o hesapları usanmadan tektek açan arkadaş dikkat etsin.@Ayse_naz_G nin de dediği gibi aynı şeyleri sır sır konuşup bilmeden cevaplar vermeyin.Cevap verilen soruların aynısı her gün sorulmasın,soru aratılsın.

5 CEVAP

Tam1cat

Neye dikkat edecekler

Boş boş sorular sormaya dikkat etsinler anlamında

Sormamaya

Tam1cat

Hobi olarak soru soruyorlar. Ben burda 1 hafta boyunca sokak hayvanlarına mama alcaklar diye redlex iyi midir alam mı sorusuna cevap verdiğimi hatırlıyorum djjdje