Veteriner Kliniği Şikayeti

Daha önce de burdan yardım istemiştim ve geri dönüş almıştım ama kedim vefat etti. Gece yarısı kötüleşince başka bir veterine götürdüm. Tamamiyle yanlış tedavi ve öldürücü tedavi yapıldığı söylendi. Ben şikayet ettim. Siz de yardımcı olur musunuz lütfen?

5 CEVAP

Ayse_naz_G

Nasıl yardımcı olabiliriz ki? çok üzücü bir olay yanlış tedavi yüzünden onlarca hayvan ölüyor çok geçmiş olsun gerçekten :(:'(

veteriner hekimler odasına şikayet edebilirsiniz mail adresleri yazıyor.
Veteriner : BÜYÜKŞEHİR VETERİNER KLİNİĞİ

Ilaydaaulus

Tabiki şikayet ederiz gerçekten sizin adınıza üzüldüm

Anonymus552223

Basiniz sagolsun cok uzuldum. Belediyenin veterineriydi galiba?

bappatan

Yanlış tedavi yüzünden insanlar da ölüyor maalesef... Başınız sağolsun...