Yavru Kedi Bakımı

Ayse_naz_G

Arkadaşlar Tıslak adlı kedimizin 4 tane bebeği oldu,şuan 1,5 aylıklar ve anne sütü dışında ek gıda tüketmeye başladılar ve hem anne için hem yavrular için bir mama bulamadım ortak olursa benim için daha iyi olur ve bir kedimiz daha var Yin Yang,o daha 8 aylık onun için Matisse almayı düşünüyorum N&D bütçemin çok üstünde. Anneye gelince,adını Tıslak koymamızın sebebi çok tıslaması. Yavruları alıp götürsek sadece arkamızdan bakıyor,hiçbir şey demiyor ama kendisine dokunmaya çalıştığımızda hemen bize saldırıp,tıslıyor neden olabilir?Anne ve yavrular için önerebileceğiniz bir şey var mı? (şimdiden söyleyeyim hemen gelip kesinlikle kısırlaştır demeyin,kısırlaştırmanın önemini çok iyi biliyorum,yakında kısırlaştıracağız.)

33 CEVAP

Sselin1

Bence de mecbur birakinca yiyorlar kedim gece koydugum mamayi bazen koklayip gidiyor sabah baktigimda yemis oluyor. Evde yapiyormuşsunuz ama yine de soyleyim benim kedilerim de tavuk yemiyor ama tavuk cigerini cok seviyorlar sizinkilerde sever belki ben ishal olmasinlar diye patatesle hasliyorum blenderdan gecirip veriyorum. Havuc kabak gibi baska sebzelerde katilabilir. Bazen icine tavukta katiyorum farketmeden onu da yemis oluyorlar.)

Ayse_naz_G

teşekkürler deneyeceğim mutlaka :)

Ayse_naz_G

limis;
sanabelle'ye baktım ama başka seçeneğimiz yok gibi pahalı gibi duruyor ama yapacak bir şey yok :/