Kedi Ciflesememesi

Tikos

Arkadaslar benim bir tane oglum ve kizim var yalniz yasiyorum ve cocugum yok o yuzden onlarin bebekleri olsun istiyorum hepsine kendim bakicam simdiden soyleyeyimde malum agzimizi acsak linc yiyoruz ama soyle bir sorun var erkek kedim yani kisir degil ama o olayi yapamiyor yani suan aciklayamam fakat olmuyor kizginliga girmesinde falan hicbir sikimtisi yok normal kizginliga giriyor sadece o olayi yapamiuor yani olmuyor bu sorunu yasayaniz varmi lutfen yardim edin cok uzuluuorum

15 CEVAP

limis

Demekki kardeşi olarak görüyor yapacak bi sey yok :D

Anonymus552223

Yapamiyorsa evlatlik alin ona:) her yer yavru kedi kayniyo. Hic ciftlestirmedigim icin bilemiyorum ama kediler de secici olabilir bu konuda her eşi begenmeyebilir. Begenmediyse vardir bir bildigi

Anonymus552223

Hele ki erkek kedi, kendi yavrularini bile tanimaz zaten, basta saldirabilir, alismasi ayni yabanci kediye alismasi gibi zamanla olur. yani yapamiyorsa kisirlastirin gitsin baska kediler sahiplenirsiniz.

minnoskoss_123

Kısırlaştırın derim. Yavru istiyorsanız sokaklar maşallah yavru kaynıyor. Kimisinin annesi yok, kimisinin var. Siz karar verin:)

Vallaha @epiglottis ve @minnoskoss_123

Bu sitede kısırlaştır demek artık b cesaret.Arkadaş ağzımısı açsak linç oluyoruz derken kısırlaştırmak istemiyorum da demiş.Kedisinin biri dili biri de erkek yani....

Kediler istediği her kediye o olayı yapmaz.Benim sokaktaki kedim kibar bir erkek bir ara dişileri takip etti sonra bıraktı.Sadece yatıp uyumak tı o dönemde işi.Eğwr çocuk isterseniz kedi bulun dişiye.Birde yavruları GÜVENİLİR birine sahiplendirin geçen sorudaki gibi olmasın

Benim dişi hiç beğenmiyo sokaktaki.Kısırlaştırılacak temmuzda.Erkek ve dili kediler her kediyi beğenmez denilen gibi.

Sselin1

Hiç mi olmuyor :)) Nasil yazsam bilemedim zamanla olur belki de olmuştur siz fark etmemişsiniz dişi bir yerden sonra tekrar ciftlesmeyi kabul etmiyor çünkü kizginlikta olmasi lazim disi kedinin

Anonymus552223

Oglum kizim deyince kendi cocugu insan olarak oglan ve kiz sandim:)..

Anonymus552223

Halbuki arkasindan cocugum yok yaziyor kafa gitmis

Tikos

Ya hayir yani ustune cikiyor ama yapamiyor anlatamam suan ama malesef uzuluyorum bu duruma :(
Bu arada hep linc edildigi icin yavrularin hepsine kendim bakicam dedim bastan yani hepsine kac yavru olursa olsun isterse 20 tane olsun ben bakicam o acidan guvenilir bir yere falan sahiplendir yazmayin diye ben oyle yazmistim ama yinede insanlari uyardiginiz icin tesekkurler :)

Tikos

Ya hayir yani ustune cikiyor ama yapamiyor anlatamam suan ama malesef uzuluyorum bu duruma :(
Bu arada hep linc edildigi icin yavrularin hepsine kendim bakicam dedim bastan yani hepsine kac yavru olursa olsun isterse 20 tane olsun ben bakicam o acidan guvenilir bir yere falan sahiplendir yazmayin diye ben oyle yazmistim ama yinede insanlari uyardiginiz icin tesekkurler :)

ballokumu

İnsanlar kendi kedilerinin yavrularına bakmak isteyebilir. Belki babası koku bırakmıyodur ve bunu sürdürmek istiyodur. Çocuğu olmadığı için kendi ailesini kurmak istiyor olabilir. Bir sürü sebebi var. Benim babama kısırlaştırmayı açıklayamayız mesela. Asla gidip de kısırlaştırmaz. Onun kedisi olursa ileride ben üstlenirim o derece. Herkese sürekli kısırlaştır kısırlaştır herkes biliyor zaten böyle bir seçenek olduğunu.

Demek ki erkek dişiyi istiyor üste çıktığına göre. Dişi de mi problem var bi anlatsanız tam olarak ben bile üzüldüm burda

onur11

Kedinizin iktidarsızlık problemi olabilir kaç yaşında pipisine bakın üstüne çıktığında ne durumda olduğuna

Tikos

Yani hersey normal durumda oluyor ustune ciktiginda ama iste tuttramiuor mu denir nasil soyliyim yani ustte kaliyor ve sadece oylece duruyor yani ustune cikiyor ama bir tik ustte kaliyor o yuzden olmuyor acaba bilmiyor.u bende anlayamadim malesef