İmzalar Mısınız?

minnoskoss_123

Merhaba. Çin’de yapılan kedi ve köpek eti yeme festivali olan Yulin’i durdurmak için başlatılan imza kampanyasını patili dostlarımız için imzalar mısınız? http://chng.it/WnBVXtfjyt

15 CEVAP

minnoskoss_123

Denemeye değmez mi?

Maalesef festival oldu. Ama çok imza toplansaydı belki olmayabilirdi. Geçtiğimiz senelerin birinde yanlış hatırlamıyorsam iptal edilmişti, çok tepki aldığı için.

VASVIYE

imzalıyacağım ama giremiyorum ki

HEMEN

guineapigela

nekadar imza toplansa,kampanyalar,yapilsa da yinede olacak maalesefki keske birseyler.yapabilsek surda 1 buck hafta fln kaldi:((

LasTRomaNce

Hemen imzalıyorumm

Lunas

Neden kötü olmak zorundalar ;’(

guineapigela

Oldu bile... Yine durduramadik... onlarca kopek yine melek oldu...

Lunas

Bir dahaki festivali durdurmak için ya da tüm festivalleri durdurmak için kampanya başlasa şimdiden olabilir mi?

Lunas

Püf:(

minnoskoss_123

Linke tıklanmıyorsa kopyalayıp arama motorunuza yapıştırın.

Lunas

Hayır olamaz olmaz hayır ;( Herkes yaysın igte facede twitterde whattsapda diğer sitelerde paylaşın yayın lütfen :(

guineapigela

Oldu bile... Yine durduramadik... onlarca kopek yine melek oldu...

minnoskoss_123

Maalesef bu iğrenç, festival denen katliam yaşandı... Şimdiden kampanya başlatılsa bile çok imza alacağını zannetmiyorum.