Ne Yapabilirim Ne Olur!!

Beyzanurtzlk

Mahalleye yavru atmışlar çamaşır suyu kokuyordu!! Yavruyu yıksyıp atmışlar Ağzı küçük yara eve kesinlikle alamıyorum ailem almıyor kapıda binadakiler istemiyor!! Acil geçici veya kalıcı yuva nolur yardım edin

17 CEVAP

patibik

Konuyu yeni gördüm de biraz geç yazıyorum bu öneriyi fakat keşke ilk bulduğunuzda eve alamasanız dahi birazcık suyla dışarıda yıkayıp kurulasaymışsınız. Bir daha böyle bir durumla karşılaşırsanız aklınızda bulunsun. Neyse ki iyileşmiş kedicik umarım bundan sonra mutlu bi yuvası olur.

baranos

1-Twitter'da acil destek isteyebilirsin, çamaşır suyu hikayesi korkunç, bunu özellikle belirt.
2- Instagram
3- Son çare belediye, ama bu aksiyonları hızlı gerçekleştirmeye çalış, zaman az.