Ne Yapabilirim Ne Olur!!

Beyzanurtzlk

Mahalleye yavru atmışlar çamaşır suyu kokuyordu!! Yavruyu yıksyıp atmışlar Ağzı küçük yara eve kesinlikle alamıyorum ailem almıyor kapıda binadakiler istemiyor!! Acil geçici veya kalıcı yuva nolur yardım edin

17 CEVAP

İnstagramda olabildiğince çok sayfadan yardım iste en azından geçici yuva bulursun.

Sselin1

Ilan verdin mi petlebide yada instagram sayfalarina dm den yazip rica edersen paylaşırlar. Hangi sehirden yasiyorsan orda faaliyet gösteren sayfalara da yazabilirsin

Beyzanurtzlk

Yarın veterinere götürüyoruz şuanlık iyi yerde bakalım gelecek bizi neyle karşılaştıracak

Beyzanurtzlk

Arkadaşımın kapısının önünde bütün mahalle seviyor pire ilacıda yapıldı ağızı iyileşti mutlu şuan inşallah böyle devam eder

ballokumu

Ya al içeri güzelce yıka kurula ölmezler ne kadar ayıp ya

limis

Çamaşır suyu mu? İcirmemislerdir umarım. Eve alıp işitip doyurup balkona bari koyun geç yuva bulunana kadar lütfen

Beyzanurtzlk

Evde 3 kedi var çok uğraşıyordum annem başka kediyle ilgilenmeyeceğim demiştim o yüzden kızıyor. Geçen eve getirdiğim kediyle evi pire basmıştı annemin son sabırları.. çamaşır suyu kokuyor hayvan allah belalrını versin birde gece saat 2ydi mahallenin ortadına kurutmadan bırakıp kaçmış birde çamaşırsuyu haysiyetsiz!! İlan verdim istanbul arkadaşımın kapısının önünde ama çok miyavladığı için binadakiler istemiyormuş.. kafayı yiyeceğim ne yapacağımı şaşırdım

GULLUKAVAK

ya kıyamamm allah kahretsin manyakmı bunu yapanlar ne istiyorlar bu canlardan tuh ya

limis

Çamaşır suyu derisini tahriş etti belki de. Tekrar yikanmasi gerekebilir. Tüylerini yalarsa daha kötü olur. Arkadaşınız eve alamıyor mu?

Rana45

Durumu nasıl oldu

dlwlrma

Evet ben de merak ettim ???

Anonymus552223

Boyle olaylar da hep sizin mahallede oluyor

durumu nasıl oldu

limis

Çok sevindim umarim kalıcı bir evi de olur yakında.

patibik

Konuyu yeni gördüm de biraz geç yazıyorum bu öneriyi fakat keşke ilk bulduğunuzda eve alamasanız dahi birazcık suyla dışarıda yıkayıp kurulasaymışsınız. Bir daha böyle bir durumla karşılaşırsanız aklınızda bulunsun. Neyse ki iyileşmiş kedicik umarım bundan sonra mutlu bi yuvası olur.