Kedimi Dışarı Çıkarmalımıyım?

Hbbm

Merhaba,kedim 10 aylık.kedimin evde çok sıkıldığını düşünüyorum, kedimi tasmayla dışarı çıkarmamda bir sakınca ya da sağlık sorunu olur mu?(sitede yaşıyoruz köpekler giremiyor fakat bazı kediler var)

4 CEVAP

Eğer ki sürekli dışarı çıkmak için kendini yerden yere vurmuyorsa, kapıdan pencereden kaçmaya çalışmadıysa gerek yok. Çünkü bazı kediler sokaktan çok korkar hele ki küçük yaşlardan beri evde yaşıyorsa.

Gamzessven

Pencereden dışarı izlemeyi çok severler pencere önüne ona bir yer yapabilirsiniz rahatça yatabileceği. Peluş fare alın dönüp dolaşıp gördükçe sataşıyorlar ona da :d bir kurdalenin ucuna tüylü toka bağlasanız bile eğlenir o. Bir tane ayakkabı kutusuna delikler açıp içine top atın yine kendi başına oynayabileceği bir oyuncak

Hbbm

Teşekkür ederim.Peki kedimin evde sıkılmaması için ne tavsiye edersiniz?