İmdaaat İkna Sorunu!!!

Anket

Bakımı kolaydır
(1 oy)
Pisliği fazla olur bakımı zordur
(1 oy)
Orta derecede zorlukta bimensuptur.
(5 oy)
Toplam (7 oy)

Merhabalar eve ne zamandır sultan papağanı almak istiyorum annemin ve babamın haberi yok babam izin veriyor fakat annemi nasıl ikna edebilirim bilmiyorum hayatta izin vermiyor ben sorumluluk sahibi bir insanım odam mis tertemiz ama annem ikna olmuyor diye düşünüyorum sizce nasıl ikna edebilirim bu arada sultan papağanı besleyen varsa bana bilgi verebilirmi bakımı zor mu yoksa kolaymı birde evimde muhabbet kuşu var acaba iyi anlaşırlarmı lütfen acilen cevap yazın aileme bunu nasıl açikliyabilirim imdaaat yardım acillll

4 CEVAP

Shaco

papağan kafesleri geniş ve büyük olur özellikle kakaları fazla yaparlar ama kafesi büyük olduğu için dengeler altına mutlaka tül koyman gerek çekirdekleri çok düşürüyor onun dışında bakımı muhabbet kuşuyla aynı , çok güzel ses tonu tekrarı yaparlar ıslık öpücük gibi kelimeleri biraz zor öğrenebilirler.

Shaco

papağan kafesleri geniş ve büyük olur özellikle kakaları fazla yaparlar ama kafesi büyük olduğu için dengeler altına mutlaka tül koyman gerek çekirdekleri çok düşürüyor onun dışında bakımı muhabbet kuşuyla aynı , çok güzel ses tonu tekrarı yaparlar ıslık öpücük gibi kelimeleri biraz zor öğrenebilirler.

Shaco

he bide civayklamayı severler :)

Çok sagolun ama aileme nasıl açıklayabilirim bunu