Kuşum Folluğa Girmiyor

Pinar5504

Kuşum Fıstık' a eş almıştım anlaştılar ve dişi kuş yani Fındık, Fıstık 'a ayağını atıyor. Onların yavrulaması için folluk aldım ama ne Fındık ne de Fıstık yuvaya girmek istemiyor. Yuvaya yem koydum, kızıştırıcı yem verdim ama hiç girmeye niyetli değiller. Sizce Yuvadan mı korktular yoksa alışmaları için zamana mı ihtiyaçları var ?

1 CEVAP

aycamnkse

kizistiri yem bir halta yaramaz ve de oldurur hayvanlari verme zararli.benim de bir ciftim vardi onlar ilk bas anlasmadilar sonra birbirlerini kasidilar kur yaptilar bi kac ay sonrada ciftesip yavru yaptilar.yani zamana birak