Evde Beslenmesi En Kolay Köpek

Celine24

Merhaba, 2 çocuğum var ve çalışıyorum. Tuvalet problemi olmayan, çok tüy dökmeyen, çok havlamayan evde besleyebilecek köpek türü hakkında Öneriniz olur mu?

36 CEVAP

Dogo arjantin, cane corso,rottweiler tam istediğiniz köpek cinsleri ama kendinizden emin olmalısınız ama yok ben baskınlık kuramam daha önce çok köpek beslemedim derseniz labrador , boxer veya ingiliz bulldog olabilir.

Cane corso bir uyaran olmadığı sürece havlamaz,neredeyse hiç tüy dökmez, yabancılara karşı temkinlidir ama tabi bu eve misafir gelemeyeceği anlamına gelmez eve gelen birine siz yanındaysanız bir şey yapmayacaktır ama gözü daima üzerinde olur çok sevecen ve oyuncudur cussesinden beklenmeyecek kadar atikdir. Misafir ve oyun konusu dışında dogonun da karakteri aynıdır dogo daha sakindir .

Rottweiler sahibini çok kıskanır evde çocuk varsa pek önermiyorum çocuklarla sıkıntı çıkarabilir

Labrador suda oynamaya bayılır enerjiktir çocuklarla iyi anlaşır ancak dogo , cane corso ve roth dan daha çok tüy döker ve evde uzun süre yalnız bırakıldığında eşyalara zarar verebilir

dlwlrma

2 çocuğunuz var ve çalışıyorsanız bence de almayın.Çünkğvakşt ayıramazsınız.Bahçenizde yoksa siş zorlar

Minnoskoss ben gidin petshop tan veya üretim çiftliği den alın demiyorum zaten asla da onermiyorum sadece barinaklarda bolca bulunan cinsler içinden hangilerinin daha uygun olduğunu söylemeye çalışıyorum. Yardım etmeye çalıştığımı anlamayıp kötü niyet arayışına gireceğine daha dikkatli baksaydın keşke.

Almayın

Evde 5 6 saatten fazla yalnız kalmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

minnoskoss_123

Çocuklarınız kaç yaşında?

Mert gurbuzler maltese terrier köpek zeka sıralamasında 95. Sırada nasıl en zeki köpek ırkları dan oluyor onu anlamadım

Şuana kadar baktığım köpek sayısını anlamaya senin zekan yetmez. Şuan da bakıyorum . Senin köpeğin zekidir ayrı birşey aynı ırk diye zeka seviyesi aynı olacak diye bir şey yok maltese terrier lerrin ortalama zeka seviyesi 95.sırada itiraz edeceksen çok zeki diyeceksen bana değil fci'a itiraz et ünited kennel clup'a itiraz et sana hakaret etmiyorum birşey yapmıyorum gelmişsin artist artist cümleler kuruyorsun sana insan gibi hangi bilgiye göre en zeki köpek ırkları dan, nereden aldın bu bilgiyi, nerenden uydurdun? diye soruyoruz kurduğun cümlelere bak kurduğun cümlede yüklem yok lan yüklem . Benim köpeğim mastiff 111.sırada senin yaptığını yapıyor olsaydım şuan web sayfalarına gidip 4 yaşındaki bir çocuk gibi "hayır hayır benim köpeğim en zeki, ben biliyorum çünkü ben daha önce köpek besledim"diyor olurdum.

minnoskoss_123

Arkadaşlar kavga etmeye gerek yok.

Sadece gülüyorum sizinle uğraşmıyacağım kurduğunuz cümleleri gördükten sonra sizin tartışmaya açık bir insan olmadığınızı, ne dersem diyim hangi kanıtı gösterirsem gösteriyim 'yoo öyle değil sen bilmezsin ' tavrınızı değiştiremeyeceğim.