Evde Beslenmesi En Kolay Köpek

Celine24

Merhaba, 2 çocuğum var ve çalışıyorum. Tuvalet problemi olmayan, çok tüy dökmeyen, çok havlamayan evde besleyebilecek köpek türü hakkında Öneriniz olur mu?

36 CEVAP

Sadece gülüyorum sizinle uğraşmıyacağım kurduğunuz cümleleri gördükten sonra sizin tartışmaya açık bir insan olmadığınızı, ne dersem diyim hangi kanıtı gösterirsem gösteriyim 'yoo öyle değil sen bilmezsin ' tavrınızı değiştiremeyeceğim.

minnoskoss_123

Lütfen artık tartışmayın.

minnoskoss_123

Neden umursanmıyorum? Tartışmayın LÜTFEN cümlesinden LÜTFEN anlayın.

minnoskoss_123

Çocuklarınız kaç yaşında?

Shaco

maltese antialerjenik ve tuvalete eğitime yatkın çok koku yapmaz ilk bakıcaklara önerilir.

Shaco

çoğu kişi barınaktan alın demiş (öyle olsa çok harika olurdu)bence eğer bakım şartlarınız buysa almayın çünkü hem siz zorlanırsınız hemde köpeğe çok yazık olur bulabilecekseniz maltese önce gelmek üzere frenchbulldog gibi ırkları tercih edebilirsiniz.