Takip Ve Kısırlaştırma Şartıyla Sahiplendirme

Duygunur

Merhaba, daha önce takip şartıyla kedi/köpek sahiplendirmiş olanınız var mı? Ya da sözleşmeyle sahiplendiren? Nasıl takip ediyorsunuz, bir şey imzalatıyor musunuz, bilgi verebilir misiniz?

2 CEVAP

Anonymus552223

Ben takip ediyorum ama sozlesme yapmadik. Yapsanda uymasalar kime neyi şikayet edersin. Hayvanlarin mal gibi goruldugu yasalarda. Zaman zaman foto atiyorlar. Onun disinda kendiniz goturup birakin shiplendirirken evi gorun. Kedisini sevenler ve guzel bakanlar siz soylemeden foto atiyorlar zaten. Cok da baski yapip rahatsiz etmiyorum.

Camlarda sineklik olmasina dikkat edin