Yavru Kuş Buldum Ne Yapacagım

sydaglsen

Kedim kuş bulmuş yavru sanırım uçamıyor babam farketmiş aldık hemen ne yapacağım bilmiyorum daha önce hiç bakmadım öylece duruyor sadece bıraksam annesi zaten alamaz bulsada yuvası nerde hiçbir fikrim yok ☹️

6 CEVAP

Droe

İlinizdeki orman müdürlüğü ya da belediye veteriner işlerini arayabilirsiniz

Yaş mamayı sulandırarak şırıngayla verebilirsiniz.

Sıcak tutmaya çalışın gerekirse veteriner hekime gösterin

BalliBadem

internette mama yapımı var yumurta vs ile yapılıyor tam hatırlayamadım onlara bakın sırıngayla verin ama bazıları şırınganın ucuna boru takıp besliyor onu kullanmayın bide şırıngada hava kalmasın

BalliBadem

bide uçar uçmaz salmayın kendi yemek yiyince ekmek fln verin ıslatıp alışsın o tarz yiyeceklere sonra salın

sydaglsen

Teşekkür ederim bilgileriniz için Malesef vefat etti