Kuş Yuvası

toffy_the_cat

Arkadaşlar kumrular yada güzercinler balkona çalı çırpı koymuş azıcık.Oraya yuva yaparlarsa sıkıntı olur mu?

Çamaşır vs için çıkıypruz arasıra.

5 CEVAP

LasTRomaNce

Islatılmış bayat ekmek verebilirsin

Mini-Su

Hayvan seviyorsanız hiçbir sıkıntı olmaz. Hatta evinize neşe getirir.
Sizin hayatınızdan taviz vermenize de gerek yok. Kuşlar size göre hareket ederler merak etmeyin. (Tabii ki yuvalarını her gün temizlemek ya da dokunmak gibi bir şey de yapmayın, doğal akışında yaşayın)

toffy_the_cat

Sağolun.Peki yemeleri için 6zak köşeye ne koyebikirim.Bulgur falan diyenler var.Nasıl verilir.Başka ne verebilirim?

Buğday

toffy_the_cat

Tamam da buğday yada bulgurnasıl verilir ki.Çekirked içi vs yerler mi?Kuşları bilmem de