Sokak Hayvanları

toffy_the_cat

Merhabalar.Öncelikle size birkaç sorum olacak.

Reflex Kitten'ı sokaktaki hamile,emziren,yavru,dili,erkek tüm kedilerime kullanıyorum ve bir sıkıntı görmedim.Bu mamanın içeriği sokak kedileri için uygun diye düşünüyorum ama bazı yorumlar kafamı karıştırdı.Sizce?

Kumrulara bir kapta su ve pötibor büskivi koyuyorum.Sıkuntı olur mu?

2 CEVAP

Olmaz zaten reflex sokak hayvanları için en uygun olan mama ve tadınıda seviyorlar

LasTRomaNce

Bende sokaktaki kediler için aynı markayı kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım