Kocaelıde Barınak

guineapigela

Merhaba gidip mama bagisi yapabilecegim ve hayvanlari ziyaret edebilecegim bir barinak varmi bilenler LUTFEN yazabilirmii??!?!❤

5 CEVAP

Shaco

ben edirnede yaşıyorum burdaki barınaklar hastalıklardan geçilmiyor çok hasta köpek var :(

Shaco

benim elimdede maddiyat olsa keşke ama elimden geldiğince mama koyuyuroum sokaktakilerine

guineapigela

gncl.

guineapigela

evet maalesef genellikle barinaklar hep oyle bende buyuzden mamam bagislayacagim veziyaret edicem durumlarina bakacagim ama barinak.nerde bilmiyorum imternete sordum kafam iyice karisti:)

guineapigela

O bile yeter inanki ❤❤