Turkey's Street Animal

Hi, i'm Lisa!

How do you look at street animals in your country? Please help me.

30 CEVAP

Anonymus552223

Bir suru dilbisi hatasi yapiyorsun, ingiliz taklidi yapma artik

minnoskoss_123

Look ne demektir ya:D İngilizcenizi biraz geliştirmeniz lazım Lisa Hanım. Look ile Taking Care aynı şey değil diye biliyorum.

Sudeckmkc

İngilizce bilenlerin içi ağlıyor yazılardaki hataları görünce. Bırak artık

Infernus

Ayrıca street cat yerine genellikle stray cat kullanılır :)

Ayse_naz_G

İngiliz taklidi yapma street cat nedir ya nolur gözlerim kanadı resmen peçete verinde silem

SistraMila

Kanka Türkçe biliyorsan neden önce İngilizce yazıyorsun ki?

Ayse_naz_G

Çok güzel oynuyorsun, Flash Tv için başvuruda bulunabilirsin nede olsa yetenekler geliştirilmeli ama sana tavsiyem Lisa Kimseyi kafana takma seni ingilizmi yoksa Türk mü ayırt etmek çokta zor olmu...pardon çok zor oluyor diyecektim.Sadece dediğim bana ordan bi peçete ver gözlerimi tekrar silem

Ayse_naz_G

ay em fayn tenk yu so maç

pisipisi123

Google çeviriye 'ülkenizde sokak hayvanlarına nasıl bakılıyor' yazmış ve çıkan karşılığı kopyalayıp yapıştırmış. İlgi çekmeye çalışıyor zaar.

Ayse_naz_G

Yaw güzel Türkçe'min çine ettiler şimdi İngiliççeye geldi sjsjjs

Gozdetemizel

Hay aysenaz hav ar yu?
Hav is yor piregnınt sitrit ket?
Ay hop şi iz fayn şkahsjsksşksjshdjdksmsbsjd

Ayse_naz_G

Yapmayın şöle şeler nolur

Our reflex and trendine food using

Gozdetemizel

Minnoskos ölmeyelim hep cok yasayalim,guldururken dusundureyim istedim biraz :):):)

Zaten mantıklı düşününce elin İngilizinin burda ne işi var Allah aşkına :D