Kediler Hakkında Tecrübeli Olanlar Girip Bakabilir Mi?

Lunas

Size birkaç belki bir sürü soru soracağım bıkmayın olur mu xd

İlk petime bakarsanız sevinirim. Adı şimdilik duman.

  1. Bahçede kedi baksaydınız ve bütçeniz kediniz için fazla olmasaydı kediniz için neler alırdınız?

  2. Yavrunuzu korumak için yuvasını kapaklı yapar mıydınız?

  3. Kısırlaştırır mıydınız?

  4. İlçenizde belediye veterineri olmasa bütün aşıları yapar mıydınız?

5)Her zaman dışarda olamayacağınızı düşünün. Kediniz için ne yapardınız?

  1. 5tlden az mama alabilseydiniz? (Yaş) hangi markayı alırdınız?

Biliyorum olduğum durumlar kötü ama belki çözümü vardır.

31 CEVAP

Karaman’da kısırlaştırma fiyatı erkek 300 dişi 350. Aşı fiyatları da karma ve kuduz 70. İç-dış parazit için damlayı ve hapı kendin alıp yaparsan daha uyguna gelir. Veterinerde yaptırırsan iç parazit hapı 15, dış parazit damlası 55 (epey etkili bir damla olduğu için pahalı bizimki, daha ucuza bulabilirsin)