Resim Yarışmasına Katılacaklara Tavsiye Ediyorum

Serkan8291

Bütün akrabalarını yayın kendi petinizi begendirin siz kazanın arkadaşlar Allaha aşkını yapmayın kul hakkı bu ya ben ya da başkası bunu düşünemicek kadar salak değil malesef daha dün basladı begeniler ucmus gitmiş ne diyeyim ki artık

4 CEVAP

Serkan8291

Suan kedi köpek begeniler ine bakın kediler 50 olmu köpek en. Yüksek 6 hile yokmu simdi kediyi begenen köpeğimde begenmezmi bu kadar bariz fark var siz karar verin adilliğine

Değerlendirme yapmak için bazı kriterler olsa fena olmaz. Misal birkaç kez siteden alışveriş yapmak, kazanılan rozet sayısı vs.. diğer türlüsü gerçekten hak yemek oluyor.

minnoskoss_123

Çok haklısınız. Bir de fake hesap açıp beğenenler var ya.

lokum_sakiz

Site hile yapanları anlıyor.