Apartmanda Köpek

toffy_the_cat

Yan apartmanımıza kulübeye köpek alacaklarmış.Apartman sakinleri istemiyormuş.Ben de bir yönden korkuyorum.Benim buradaçok fazla kedim var.İzin almadan apartmana veya bahçeye köpek alması yasal mı?Apartman sakinleri izin vermemiş.

4 CEVAP

Yasal olarak herhangi bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de diğer insanlar istemiyorsa köpeği almasınlar çünkü illaki o köpeğin başına bir şey gelir. Alıp dağ başına atarlar, barınağa verirler, zehirlerler... Bence köpeği alacak kişiye bunları söyleyin.

LasTRomaNce

Apartman sakinleri istemiyorsa alınmaması gerekiyor diye biliyorum.

LasTRomaNce

Apartman sakinleri istemiyorsa alınmaması gerekiyor diye biliyorum.

toffy_the_cat

Sağolun fakat birde size ne alırım köpeği sakarım üstünğzevs dedi.Aprtöanda kimse istemedi