Erkek Muhabbet Kuşum Bana Gelmiyor

captains123

merhaba erkek bi muhabbet kusum var ben almadım kendisi balkondan eve geldi sahibini bulamayınca biz besledik ilk başlarda herşey guzeldi ama babam hayvanı yanlışlıkla uyurken eline aldı hayvan baya korktu dahada bize gelmiyor bi dişi aldık sevdim ama biturlu bana gelmiyor dişi bana geliyor ama erkek gelmiyor ne yapabilirim kac aydır böyle ve dişi sanki erkegi dovuyormus gibime geldi erkegi yemlikte yemek yemesine izin vermiyor

1 CEVAP

Lunas

Ayrı kafeslere koyabilirsiniz, kuşunuzun size alışması için elinizde yemini verin. Benimki de saldırgan abi kedi ısırması sanarlar gagası tazı dişi