Yeter Artık!

LasTRomaNce

Adana'da yine bir felaket olmuş.3 kişi hamile kediyi kuyruğundan tutarak pitbull cinsi bir köpeğin önüne atarak parçalattırmışlar.Kedi de dayanamıyıp ölmüş...Bunu yaparken aklınızdan ne geçiyordu?Kedinin size zararı ne?Birde hamile kedi!İnsanlığa sığrıramıyorum gerçekten!!

6 CEVAP

eylemcaliskan

Bir de ağızlarından çıkan lafları dinleyin. Yaşlarının yetmediği yerde yaşantıları yetermiş?!?!?! Çok afedersiniz bok kadar boyuyla ne yaşadıysa. Çukur, sıfır bir gibi aptal dizilerin yansımaları bu insanlar. Çocuk yapmayı çok iyi bilen, ama anne baba olmayı beceremeyen 20 iqlu primatların çöpleri sadece.

eylemcaliskan

He bir de “ama onlar çocuk” diye onları savunan evrimini tamamlayamamış akıl yoksunu insanlar var. Yanlışım yoksa bugün 19 yaşında bir çocuk yavru kediyi kurtarmak için katran kuyusuna atladı. Baktığınızda o da çocuk. Ama diğerleri ne çocuğu bilemem.

Fsena

Bunu yapan çocuk ve ilk önce eğitim ailede verilir
Demek ki bu çocukların anneleri babaları çocuklarınada bu tarz şeyleri uyguladığı için çocuklar şiddete meyilli olarak yetişmişler
Yaşadıkları insanlar ve çevre bunlara en büyük etken.bu ülkede ilk başta eğitim değişmezse bu gibi ve daha kötü davranışları gün geçtikçe daha çok görüyoruz.içim parçalandı,onlarda can bizden farkları yok,onların nefesleri bizden değersiz değil,biz onlara bakmakla yükümlüyüz bir kap mamayı bir kap suyu çok gören insanlar var.alıp atıyorlar.su kaplarının içine çöplerini atıyorlar.bu ülkedeki pis zihniyetten geri kafalılıktan eğitilememezlikten nefret ediyorum.keşke bunlar son olsa,keşke bunlar hiç yaşanmasa,fakat hiç umudum yok.böyle zihniyetler bu ülkeyi yönettikten sonra bunların yaptırımı olmadıktan sonra sesimizi bile duyuramadıktan sonra....ettiklerini bulmadan ölmesinler
Beter olsunlar

Fsena

Çok haklısınız.bizim dediklerimizin karşılığı bile değiller.çok daha ağır sözler bile onlara hafif kalır.bizim ülkemizde sigara içki sansürlenir
Ama kadına tecavüz adam öldürme vesaire dizi konuları olur.onlarda özenip bu iğrenç akıl almaz davranışları yapıyorlar.ev hapsiymiş pehhhh
Biraz daha büyüdüklerinde daha ne pislikler yapıcaklar kim bilir.yazık bu ülkede böyle yüreği kalbi pis insanlarla yaşadığım için kendim utanıyorum

Fsena

Birisi insan
Birisi insan görünümlü şeref namus yoksunu insan adı altında şeytan yaratık
İşte aradaki fark örneklerle güzel açıklanıyo
Onlara ceza falan verilsede vız gelir.şerefsiz namussuz değişmez

Ayse_naz_G

ÇOCUKSA ÇOCUK KARDEŞİM BU ÜLKEDE MALESEF ADALET YERİNİ BULMAYACAK BEN SÖYLİYİM.