İmdaaaaat Acil Bakın

2 yıldır bizimle olan muhabbet kuşu uz bizi çok isiriyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

Elinizle mama vermeye başlayın ısırdığında hayır deyin 10 dk veya daha fazla ilgilenmeyin. Benim eski kuşum da aynısıydı 1 haftada çözdük :) Bir de ilgi lazım fazla ilgi gösterin kitap falan okuyun.

sinembasgil

Eger canı aciyorsa bir yeri agiriyorsa da ısırabilir. Yani simdiye kadar boyle bir alışkanlıgı yoksa şimdi ısırıyorsa bir sorun olabilir

Teşekkürler