Ucuz Yavru Kedi Mama Önerisi

Mervesag

Bu konuda açılmış çok soru ve çok cevap olduğunu farkındayım ama en uygun ve en iyisini almak istiyorum lütfen yardımcı olun

33 CEVAP

berkwsx

Ben proplan junior kullanıyorum ama burda öğrendiğim kadarıyla o parayı hakeden bir mama değil o paraya daha yüksek kalitede mamalar var onu kullanmaya başlıycam

Sselin1

Matisse alabilirsiniz

SEYMADUMAN

Enjoy kullanıyorum ben kedilerim seviyor oldukça

BalliBadem

Aro olabilir ama yavru maması yok pawpaw gurmenin içeriği f/p olarak iyi matisse ve golosi daha pahalı ama daha iyi bütçenize bağlı

Mervesag

Mesela hangileri

Xxxhhkl

Obivan mamayı ben kullandım yediler. 1 kilosu 10 TL ye gelmişti. Hatta indirimde 1 kilosu 7-8 TL olduğunu gördüm. Deneyebilirsiniz bence :)

BalliBadem

Liva ve forlence nin yavru mamalarının içeriği güzel %30 civarı et vardı

toffy_the_cat

Evet ama liva kitten yokki

BalliBadem

Bütçem az demiş ve nd ithal mama olduğu için pahalı iyi yerli bi mamaya destek yapılırsa gayet güzel uygun ve sağlıklı olacaktır

Mervesag

Herkese çok teşekkür ederim :)

BalliBadem

Yani benim kedim full nd kuru mama yiyen bi kediden daha sağlıklı

Iremodi

Golosi yavru kedi maması https://urun.************.com/evcil-hayvan/golosi-cat-kitten-chicken-and-rice-1-5-kg-433459278

BalliBadem

Goloside taurin az diye biliyorum taurin desteği vermelisiniz

Anonymus552223

Mamaya dayali hastaliklar oyle bir gunde cikmaz, butun iyi veterinerler, whiskas hakkimda kotu mama diyor. Ayrica pahali, nasil hala satiliyor bu mama anlamiyorum. Reklama cok para harciyorlar ondan sanirim. Biri de reflexle ayni fiyata daha iyi mamalar var demiş kaçmis, hangi mamalar oldugunu da yazar misin bir zahmet

BalliBadem

Whiskas muhabbeti nerden çıktı anlamadım ben ithal mamalara fahiş fiyatlar vermek yerine yerli ve içeriği güzel mamalar tercih ediyorum (ki evet mama içeriği okumyı gayet iyi biliyorum ve aylardır mama araştırıyorum) kedime dediğim gibi ek besinlerde veriyorum ve kuru mamaların uzun vadede birçok soruna yol açtığı bariz ve kanıtlı bi gerçek ve benim kedim tahlil oldu veteriner çok sağlıklı dedi işinize gelince veterinerler ticari önerdikleri mamaları kullanmayın dersiniz ama ben birçok kaynağa göre kedimi bu şekilde beslemeye karar verdim ve hangi veterinere dayanıyorsun diye ısrar ederseniz lisa hanımda etkisi var nd alacak param olsa bile 10 kg nd alacağıma taurin vb suplimentler alırım artan parayada çorbalık tavuk kasaptan artık et karışımı vb alırım evde kendi hazırladığım şeylerle beslerim yine evet başka lafınız varsa cevap vermeye de hazırım