Ucuz Yavru Kedi Mama Önerisi

Mervesag

Bu konuda açılmış çok soru ve çok cevap olduğunu farkındayım ama en uygun ve en iyisini almak istiyorum lütfen yardımcı olun

33 CEVAP

BenNisa

Felicia markasının yavru kedi mamasının 1 kilosu yaklaşık 25 TL. Benim minnak beğendi :D 1 kilosu 1 ay kadar gidiyor. Size de fiyat-performans açısından önerebilirim. Bana göre kilosu 50-60 TL olan mamalara göre çok daha kaliteli bir mama.

BalliBadem

Felicia da et yok fiyatını hak etmiyor

Beng

Ben kedime Bonacibo veriyordum. Oldukça seçici olmasına rağmen Bonaciboyu çok severek yiyordu.