Ucuz Yavru Kedi Mama Önerisi

Mervesag

Bu konuda açılmış çok soru ve çok cevap olduğunu farkındayım ama en uygun ve en iyisini almak istiyorum lütfen yardımcı olun

33 CEVAP

Reflex ayarlarında daha kaliteli ve ucuzu var !!!!

emreacar78

Reflex öneririm. Orta seviye ne pahalı ne ucuz :)

Chesterr

********dan nd kısırlaştıeılmış düşük takıllı mamayı 300 tl ye aldım. Kilosu 30 tl ye gelmiş oldu ve bu mama için neredeyse bedavaya aldım. Whiskasın 1.4 kg si 45 lira gibi bir fiyata satılıyor markette hem kediye zarar hemde aslında daha pahalıya geliyor. Nd en kaliteli mamalardan biri kesinlikle internetten alın çok uyguna geliyor

Sulecrn

Mattise olabilir

toffy_the_cat

Matisse 10 kg alınca kilosu 24 TL oluyor.Matisse içerik olarak da güzel.Matisse olmazsa Golosi içerik bakımından güzel.

Leyl003

15 kg reflex kitten plus alıyorum sokaktaki kediler için gayet bereketli oluyor..

toffy_the_cat

Obivan diyor galiba.

Arda-

Market mamaşları almanızı önermem nd biraz pahalı olsada fiyatına göre gerçekten iyi bir mama

BalliBadem

Ben hemen her gün ev yapımı yaş mama veriyorum diğer günler yoğurt peynir yumurta veriyorum gayet besleyici oluyor kuru mamasıda hep tabağında

Bulut984

Ortalama bir mamanın 10 kg’lık paketlerde kg fiyatı 24 25 tl
Nd kitten mama 35 tl ayda 10-20 tl fazla verin mümkünse siz de rahat edersiniz kakasından kokusuna, sağlığına kadar

BalliBadem

Bemim aldığım mama 25 tl değil bi ara o fiyata aldım ama şimdi her gün ev yapımı yaş mama yoğurt yumurta yiyor uygun fiyatlı ve iyiniçeriğe sahip mama kullanıyorum ve gayet sağlıklı oluyor kimisi her gün kuru mamayı basınca ayda yılda bi yaş mama verince sağlıklı oldu sanıyor (bu son dediğim sizin için değil)

Iremodi

Şu ana kadar pro plan bona cibo royal canin felicia ve daha fazla mama denedim en sevdiği mama şuan kullandığım golosi kitten oldu tavuk oranı %36 taurin 2000 in üstünde katkı madde ve tatlandırıcılar içermiyor 1.5 kilosu 54 tl

dilekz

"Yani benim kedim full nd kuru mama yiyen bi kediden daha sağlıklı" derken hangi tahlil sonuçlarına dayanarak ve veteriner hekim görüşüne bakılarak yorum yapıldı merak ettim açıkçası. Yoksa dışarıdan baktığınızda sokaktaki bir çok kedi de sağlıklı ama veterinere götürseniz belki kanser çıkacak.
Her kedinin bünyesi farklıdır, her kedi sahibinin mama konusunda görüşü farklıdır ve tek bir doğru yoktur. Ancak gidip içine tuz basılmış whiskas a da fahiş paralar vermeye gerek yok bence. Veteriner hekiminize danışarak bütçenize ve kedinize en uygun mamayı bulabilirsiniz. Fiyatları arasında öyle aman aman bir fark olmuyor 10 kilo olarak bakınca çokmuş gibi geliyor ancak değil. Her pahalı mama da kaliteli diye bir şey yok. Yani buradaki bir çok kişi uzun araştırmalar sonucu içerik okuma ve kedi beslenmesi hakkında bilgi sahibi olup mama seçimini yapmıştır. Herkesin de kendince bir doğrusu vardır. Biz sadece fikir verebiliriz kedinize en iyi gelecek mamayı ancak siz bilebilirsiniz. :)

nejadekoldas

Eğer internetten alamam marketten alabilirim diyorsan Whiskas 300gr mama A101, Groseri’de 12-13tl. Ama Whiskas’a da çok zararlı ve cidden çok kötü diyorlar yetişkinlikte 7. Yılında ölen kedide olmuş:(

nejadekoldas

Ama şöyle bir durumda var ben her kedinin bünyesinin farklı olduğunu düşünüyorum. ProPlan mama hakkında bir sürü kötü yorum var hepsi öyle böyle değil ama aşırı iyi yorumlarda var. Dediğim gibi bence sen al dene başkasına zarar eden şey senin kedine faydalı olabilir