E-Posta

toffy_the_cat

Siteye üye olurken kendi epostamı yazmadım.Ne olur.Fotoğraflarda falan?B,r,nciye çek mi veriliyor?

6 CEVAP

Sanırım fotoğraf yarışmasında birinciye 25 tl çek veriyorlar. Telefon numarana ya da e posta adresine yollayabilirler, pek bir fikrim yok. E postasını kaydettiğin kişiye söyle ona petlebiden e posta gelirse sana söylesin.

toffy_the_cat

Sağolun

minnoskoss_123

Çek vermiyorlar. Biz birinci olmuştuk. Sadece buradaki Petlebi alışverişinizde aldığınız fiyatı 25 TL azaltıyorlar.

minnoskoss_123

Bildirim geliyor hesabınıza. Bir şifre olarak geliyor ve sizde onu alışverişinizin en sonunda bir yazma yeri var oraya yazıyorsunuz.

toffy_the_cat

O zaman ben bağış fln yaparım :)

Ayse_naz_G

birşey satın aldığınızda yola çıktı gibi e postalar atıyor o kadar