Dostlarımızı Yolculukta Rahat Ettirmek

Raubeyaz

Çok önemli bir konuya değinmek istiyorum.
Bir çok kez haberlerde görüyorum, otobüs bagajında ölen kedi/köpekler, uçakta yanlış yere koyulunca ölen dostlarımız , feribotta havasızlık, suya düşme, sıcakta kalma gibi durumlar olmalar... Artık bu konuda biri yardımcı olmalı.Hayvanlar da bir canlı, taşıma kutularında oldukları sürece yanımızda seyahat etmeliler, alerjisi çıkan biri zaten %1 ihtimali, onlar tedavi olur, peki yanlış yolculuk yüzünden hayatını kaybeden dostlarımızın çaresi ne olucak?, otobüste artık yanımızda veya kucağımızda yolculuk etme gibi hakları olmalı!!.
Artık biri bu işe el atmalı, lütfen bu yazıyı gerekli yerlere ulaştırıp sizde yardımcı olun, hayvan şiddeti, bilerek öldürme yetmezmiş gibi, seyahat sorunumuz var. Onlar hayvan değil, onlar dostumuz.

1 CEVAP

VASVIYE

çok haklısınız bizde kızımı fakülteye götürdüğümüzde araba kiralamıştık mecbur