İndirim Kuponu

toffy_the_cat

Alacağımız mama ve bağış kargo ücretide dahil edildiği için alamadım.İndirim kuponunu bağış yapacak yada petinin ACİL ihtiacını alacaklara vermek istiyorum.

5 CEVAP

toffy_the_cat

En az 26 TL'lik alışveriş yapılmalı.Fakat bu alışverişe kargo ücreti dahil değil.Kargo eklenince 33.50 falan oluyor.

toffy_the_cat

Fotoğraf yarışması için olan bu arada belirtmemişim

O kuponla kargo ücretini de ödeyemiyor musunuz? Atıyorum 18 liralık alışveriş 7 liralık kargo ücreti toplam 25 ediyor o kupon kargo ücretini ödemiyor sadece 18 lirayı mı karşılıyor? Ben de katılıyorum yarışmaya da ondan sordum (tabi çıkmıyor bize o ayrı konu :))

toffy_the_cat

Kupon verildi arkdaşlar

Ayse_naz_G

En az 100 tl alisveris yapilmali ben 130 tllik bir alisveris yaptim ve kuponla beraber 105 tl ye geldi.