Petlebi.com Sizi De Pişman Etti Mi?

gamzearz

Sitenizden aldığım ürünü 1 haftadır kargoya vermedi kendileri. Ben dünya zengini değilim benim için ufak bir para da değil aldıklarım ki kolay kazanmıyorum. Parasını da geçtim kedimin maması bitti vebali bu siteyedir. Böyle bir sitenin madur edeceği hiç aklıma gelmezdi. Dün aradığımda "siparişiniz yarın kargoya verilecek" denildi ama hala yok :) Yalan söyleyince oyalamış olmuyorsunuz itibarsızlaşmış oluyorsunuz.. Her aradığımda yarın demek yerine göndermiycez diyin. Parayı ödeyen benim peşinizden koşan neden benim aklım almıyor. Herkesin desteğini istiyorum bunu alışveriş yapmayı düşünen herkes görsün lütfen..

10 CEVAP

pisipisi123

Burada bu sorun çok kez yaşanıyor. İnanın kullandığınız mamayı ***********, ************, *** gibi sitelerden çok daha ucuza alabilirsiniz. Puanı yüksek mağazaları tercih ederseniz problem yaşamazsınız. SKT genelde 2020 ya da 2021 oluyor ve ürün bilgilerinde belirtiliyor. Bilgiler arasında yoksa mağazaya sorduğunuz takdirde en geç ertesi gün cevap veriyorlar.

ballokumu

Evet kesinlikle *** çok ucuz burdan asla almam. 100 lira fark var en az

Brewsly

Ben de mama sipariş vermiştim 5 gün oldu gelmedi aradım. O ürün stokta kalmamış tam da biz sizi arayıp söylüyecektik. İsterseniz tavuklusundan verelim gibi sinir bozucu bir cümle kurdular. 2 gün yaş mama alıp vermiştim sağolsun lar

Arda-

Ben şu ana kadar yaptığım siparişlerin sadece 1 inde sorun yaşadım o da kargo şirketinin sorunuydu. Mama konusuna gelirsek *** gibi yerler evet daha ucuz ama güveniyorum sonuçta 10 kg bir mamaya ciddi miktarda para ödüyorsunuz ama kargo da sıkıntı çıkabilir yırtılabilir skt yakın olabilir bu gibi sorunlarıda göz önünde bulundurmak gerekli.

Gozdetemizel

Ben hic problem yasamadim .hep 2 gun icinde geldi mamalar.son kullanma tarihi heryerde ekim 2019,burda 2020 oldugu icin tercih ediyorum.bide diger sitelerde saticiya surekli skt sormak durumunda kaliyorum cevap geldi gelmedi bekleyip sinir oluyorum zatende yakin tarih soyluyolar hep.oyuzden aliyorum burdan

Ayse_naz_G

Ben tarak siparis ettim burdan 453 tl gibi bir fiyata ayni taragi *** de 325 tl ye buldum. Dahasi 1 aydir gelecek... Onu beklerken tuy dokme donemi gecti ariyorum yarin kargoda diyor gelmiyor ama?

Shaco

ben bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım indirim kodları felanda geldi mamalarımız burdan

merveaydar

benim siparişim hemen ertesi gün geldi. aras kargo olmasına rağmen.

Toscana

*** deepsea pet magzası evime yakın ben ordan alıyorum tarihleri uzun magza temiz ve saklama koşullarıda güzel

Toscana

*** deepsea pet magzası evime yakın ben ordan alıyorum tarihleri uzun magza temiz ve saklama koşullarıda güzel