Matisse Kısır Somonlu Mama

Brewsly

Kedimin tavuğa alerjisi olduğunu düşünüyorum. Tabii bunu 10 kg luk mama aldıktan sonra farkettim. 8-8.5 kg elimde var şuan son kullanması 01.2021 paketi açtığım gibi 10 a bölüp bide hepsini toplu poşetledim.
Durumdan da ayrıntılı şurada bahsettim;
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/30696-kedimin-alerjisi-oldugundan-suphe
Normalde sokak kedilerine dağıtırdım fakat şu ara durumum sıkıntılı öğrenciyim o yüzden uygun fiyata satmak istiyorum. Mamalar taze ve hala nemli. Yeni mama almam için satıyorum kar amacım yok. 8-8.5 kg matisse kısır somonlu 170 TL kargo alıcı ödemeli.

14 CEVAP

Iremodi

Teşekkür ederim fotoğrafı attığınız için ama alamiyacagim fiyati gayet uygun ama ihtiyacim kalmadi kisir mamaya

Ecerana

Mama somonlu ise ve kedinizin tavuk alerjisi olduğunu düşünüyorsanız neden satıyorsunuz anlamadım balıklı mama yiyebilir ki benim kedilerim de matisse yiyorlar birine tavuk dokunduğu için Bn de somonlu mama veriyorum

Brewsly

Güncel

Iremodi

Kargo ucreti ne kadar
sirketle anlasmali olmadigi surece cok pahali diye biliyorum bir arkadasim pttyle 100 gram urunu 16 tlye kargoladi

Brewsly

Anlaşamam yok ne yazık ki ama en uygun PTT ise arayıp sormak lazım belli bir kilodan sonra sanırım fiyat eklenmiyor diye bir şey duymuştum

Iremodi

Mamanın görüntüsünü atma şansınız varmı acaba?

Brewsly

Tabii. Atayım kusura bakmayın geç gördüm

Brewsly

[url=https://hizliresim.com/AO1Jv7][img]https://i.hizliresim.com/AO1Jv7.jpg[/img][/url]

Brewsly

Olmadı sanırım ekleyemedim resim 0541 929 36 97 wp den atayım

Brewsly

Oldu sanırım

Brewsly

Kameram çok iyi değil. Ama mama taze gözle görülür şekilde. 1 ay önce aldım. Direk açıp 10 poşete koymuştum. Birde hepsini toplu poşetledim

Brewsly

İçinde tavuk var. Matisse kısır somonlunun. Sizin kendinizin de alerjisi mi var tavuğa

Brewsly

Peki tamam kb geç gördüm. İlan hala güncel