Merhabalar Sultan Papağanım Var Ve İshal Ve Kusmasi Var Ne Yapabilirim?

Seldakurtar

Sultan papağanım var ve 2 gün önce kusmaya başladı ve ishali var, üşütmüş olabileceğini düşünüp kuş kumu koydum ve suyuna elma sirkesi damlattim sindirimini rahatlatabilmek adına.hazir su kullanıyorum suyunu günlük degistiriyorum. Ilik tutnaya calisiyorum.Bunlara rağmen dün ve bugün sadece sabah kalktığında ağzında köpük şeklinde yine kustu. ne yapabilirim lütfen yardım edermisiniz?

1 CEVAP

guineapigela

Ciddi birsey olabilir. Veterinere goturmekte fayda var.Birazdaha gozlemleyin.