Bonocibo Marka Bayram Çekiliişi

Serkan8291

Bonacibo Bayram Çekilişi - 25 Kişiye Hediye Sepeti kazanmak için bu yarışmaya katıldın mı?

http://bit.ly/31w5jeG

Linkten sayfaya ulaşabilirsiniz

6 CEVAP

Serkan8291

Kazanan 25 Kişiye resimdeki ödüller verilecek sokak canları ya da kendi canı için katılmak istiyen kişiler linkten sayfaya ulaşabilir

toffy_the_cat

Çekiliş güzelde marka güzel değil.Yinede sokak canları için katılınabilir.Teşekkürler bilgilemdirme için

minnoskoss_123

Bu faydalı haber için teşekkürler:)

Serkan8291

Haklısınız ama herkezin maddiyat iyi değil evinde kedi köpek besliyenlerin malesef yine kötü bir marka değil orta dereceli ben haziran cekilisi kazandım sokak canları afiyetle yedi

Nasıl kazanıyorsunuz bu çekilişleri, bana hiç çıkmıyor :). Sokak kedileri için katılıyorum yıllardır ama şu ana kadar bir iki tane çıkmıştır maksimum.

Serkan8291

Sadece şans maalesef zaten 1 kez kazandığımız için giremiyoruz ama ilk 5 girerseniz otomatik kazanıyorsunuz bol bol paylaşım ve arkadaşlarınız girip 1 görevi yapmalı bu sayede kiraya girmeden kazanabilirsiniz