Kuşum Titriyor Sürekli

tugccee_d

Mavişim dün akşamdan bu yana titriyo dişi bir kuş kendisi birde sürekli aldığım günden bu yana gözleri uykulu gibi kapanıyor çok sessiz çok ilgi gösteriyoruz sürekli konuşuyoruz onunla ama hep sessiz neyi var sizce yardıöcj olurmusunuz onu çocuğummuş gibi sahiplendim tek tüyüne bile zarar gelsin istemem bilgisi olan yardım edip cevaplarsa çok minnettar kalırım ....

5 CEVAP

kedi_sever123

ceyranda tutmayın rüzgarlı yerde tutmayın ishal olduysa hemen ilaclarını verin yemiyo yada içmiyosa siz yedirin

tugccee_d

İshal değil sanki ama

Tarcinn

Bence veterinere götürmelisiniz. Halsizlik var anladığım kadarıyla. Yemini yiyor mu ? Ne zamandan beri böyle ? Birşeyi yoktur inşaAllah

tugccee_d

Yemini yiyor bu sabah başladı titreme

kedi_sever123

vitamin eksikliği belki bilemiyorum vitamin alıyor mu ? bi veterinere sorun ne diyecek bakalım devam ederse veterinere gidersiniz