Zehirlenen Kediler

VASVIYE

sokakta baktığım 4 kedi vardı 2-3 aylık kuzenim birini sahiplenecekti almaya gittiğimizde ölüsünü buldum zaten hiç kimse istemiyordu kedileri herkes şikayetçiydi bi komşumuz kedilere et verdiklerini görmüş açlıktan ölse umurlarında olmazdı ben zehirlendiklerinden şüpheleniyorum o kadar üzgünüm ki kim yaptıysa Allah ından bulsun...

3 CEVAP

Anonymus552223

Agzindan burnundan kopuk kan gibi seyler gelmis miydi? Genclik hastaligi falan da olmus olabilir, kimsenin de gunahini almamak lazim durduk yere. Belki kurban diye sevap islemen istemistir et veren bilemeyiz

VASVIYE

ağızlarında köpük gibi bir şey vardı

Anonymus552223

:( cok uzuldum o zaman çok kotu bir olum, gozleri gormeyince vicdanlari elveriyo iste. Gerçi gorse de vicdanlari acimaz bunlarin